Datalogic PowerScan 9600 Serisi


Üretim, intralojistik ve perakende ortamlarında tam izlenebilirlik elde etmek, günümüzde işletmelerin tüketici teslimat taleplerini yerine getirmekle karşı karşıya kaldıklarında karşılaştığı bir numaralı önceliktir. En zorlu işlerin üstesinden gelmek için sağlam ve güvenilir bir cihaza ihtiyaç duyarlar.

Datalogic PowerScan 9600, serisinin en üst düzey el tipi endüstriyel barkod okuyucusudur.

IP65 ve IP67 korumalı tarayıcı, sert betona 2,5 m'den düşmeye dayanacak ve tetik 10 milyon darbeye kadar dayanacak şekilde test edilmiştir. Kir ve su geçirmez olmasına rağmen beşiğinde kablosuz olarak şarj edilir.

PowerScan 9600 serisi 2D barkod tarayıcı, Datalogic endüstriyel el tipi tarayıcılarla ilişkili tüm standart avantajlara sahip olması ile şimdi de PC, Endüstriyel PC, Tablet veya PLC' lerle basit arabirime izin veren yerleşik endüstriyel bağlantıya da sahiptir. Haberleşme modülleri kızak içinde değiştirilebilir olduğu için üçüncü parti cihazlara ihtiyaç yoktur. Tak ve çalıştır mimarisi ağ bütünlüğünün korunmasına yardımcı olur ve RS-232, USB, USB-C, Ethernet, Ethernet I/P veya Profinet arasında kolayca yapılandırılabilir. Ağ kurulumundaki değişikliklere birkaç dakika içinde geçiş yapmak çok kolaydır.

Uygulamalara bağlı olarak, rakip ürünlerden %20 daha hızlı okuma oranıyla üç farklı performans seviyesi sunar. Standard Range modeli, normal okuma aralıklarında düşük yoğunluklu 1D ve 2D kodları yakalamak için tek bir kamera ile donatılmıştır. Daha uzun mesafeli okuma için çift kameralı Yüksek Performanslı (High Performance) okuyucuyu seçilir. Son olarak ve Datalogic'e özgü olan, kalite kontrol veya imza onayı için renkli görüntüler alacak Belge Yakalama (Document Capture) modelidir. Tüm Datalogic tarayıcılarda olduğu gibi, PowerScan 9600 serisi, hassas beyaz ışık aydınlatması sağlar ve hasarlı veya kirli barkodlarda bile başarılı bir okuma için başarılı bir "Yeşil Nokta" verir.

Uzun vadeli cihaz performansına önem veren Datalogic, PowerScan 9600 serisini maliyet tasarrufu sağlayan çeşitli özelliklerle donatmıştır. Akıllı pil teknolojisi, pil sağlığının bir göstergesi olarak şarj verimliliğini en üst düzeye çıkarır ve optimize eder. Beşik ayrıca kablosuz şarj özelliği içerir, bu da geleneksel beşik kurulumlarında bir numaralı arıza olan hasarlı veya kirli kontaklar nedeniyle zayıf veya hiç şarj olmaması olasılığını ortadan kaldırır. Bu yeni yuvalar, cihaz sağlığı hakkında da bilgi sağlayarak tahmine dayalı bakım planlamanıza olanak tanır ve böylece beklenmeyen arıza nedeniyle planlanmamış kesinti sürelerinin önüne geçer.


Dökümanlar

ÜRÜN SEÇİMİ

Arama yaparken; sırasıyla marka, grup, seri ve alt seri seçiniz. Alt seri yok ise seçmeden devam edebilirsiniz.